Туники и класични и урбани

Денешните трендови ги поместуваат границите, па туниките доаѓаат во различни дезени и кроеви. Во нашата колекција ќе најдете модели во кои ќе изгледате отмено и софистицирано, но и модели кои совршено се вклопуваат во секојдневните, лежерни комбинации. Со цел да се чувствувате удобно во секоја пригода, избравме природни материјали, за да можете нашите туники од вискоза и памук да ги комбинирате во текот на целата година.