Палта и јакни - како врвен дел од вашиот стајлинг

Палтата се едноставно незаменливи во преодниот период кога временските прилики сè уште бараат слоевито облекување. Затоа е многу важно да го комплетирате вашиот финален изглед со некој од нашите модели. За оние кои преферираат удобност и урбан изглед, подготвивме опуштени и предимензионирани парчиња идеални за љубителите на street стил аутфити. За дамите кои треба да блеснат во деловно опкружување, препорачуваме повеќе класични верзии. P....S.... е тука да го следи секој ваш чекор и да одговори на сите ваши потреби затоа нема да дозволиме дождливиот ден да ви го уништи расположението. Сакате да изгледате како street стил ѕвезда? Тренч мантил е се што ви е потребно! И оваа година си поигравме со кроеви и дезени кога се јакните во прашање. Од кратки и струкирани до долги и предимензионирани модели со различни декоративни детали кои на нашите јакни им даваат урбан изглед. Секако, тука се и незаменливите тексас јакни кои никогаш не излегуваат од мода.