Панталони со кои се е можно

За да ја доведете вашата облека до совршенство, мора да имате пар добри панталони во вашата гардероба. Тесни и широки панталони, панталони со ѕвонести ногавици и рамен крој, килоти, пругасти и карирани, еднобојни и шарени, пуштете ја вашата фантазија и создадете тренди комбинации со нашите модели. За деловните жени има ненадминати црни панталони кои секогаш лесно се вклопуваат. Елегантните панталони за префинет изглед се подготвени за вас. Секако, тука се и фармерките, карго и другите лежерни модели погодни за урбан street изглед.